News

З Днем Конституції!

Happy Constitution Day!

Шановні абоненти! Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України! Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності і соборності України.… Read More »Happy Constitution Day!

Увага!

Warning!

Увага! Інтернет на Подолi продовжує розширювати зону свого покриття. Інтернет на Подолі стає більш доступним, на даний момент пiдключено бiльшiсть вулиць в центрi Подолу.  Детальніше… Read More »Warning!

Графік роботи!

Work schedule!

Наш графік роботи в святкові дні:з 01.01.2019 по 05.01.2019 – в черговому режиміс 10.01.2019 – працюємо в звичайному режимі Новини Про компанію Контакти Покриття Новини… Read More »Work schedule!

Аварія!

Incident!

Шановні абоненти!У зв’язку з аварією було знеструмлено вузол зв’язку на ТП, через що в даний час відсутній доступ в мережу Інтернет. З цієї ж причини… Read More »Incident!

Вітаємо зі святом!

Вітаємо зі святом!

Шановні наші клієнти! Вітаємо вас з Новим 2019 роком! Бажаємо вам у Новому році творчого і фінансового зростання, успішних договорів і відповідальних партнерів. Нехай з’являться… Read More »Вітаємо зі святом!