Інтернет провайдер “Podol.net” добре відомий не тільки в Києві, а й у всій Україні. Це не дивно, адже ми на ринку телекомунікаційних послуг присутні з 1994 року. Такі роботи, як підключення до інтернету квартири, офісу або ділового центру є лише частиною послуг, які ми надаємо. Ми пишаємося тим, що інтернет в Києві став таким затребуваним, в тому числі і завдяки нашій роботі.

Доступний інтернет

Компанія Інтернет на Подолі з однаковою відповідальністю ставиться до своєї роботи незалежно від того кому необхідно провести інтернет, потужної бізнес структурі або простiй домогосподарці. Тому величезне число киян вирішують підключити інтернет, скориставшись саме нашими послугами.

Ми рекомендуємо підключати відразу високошвидкісний інтернет, так як технології не стоять на місці, і обсяги передачi інформації все збільшуються. Наприклад, швидко завантажити високоякісний фільм може дозволити тільки швидкісний інтернет.

У зв’язку з тим, що відео  і аудіоматеріали в мережі стають все більш об’ємними, безлімітний інтернет в Києві користується найбільшою популярністю. Ще кілька років тому підключитися до інтернету за безлімітним тарифом в основному могли тільки бізнес компанії. Сьогодні ж безлімітний інтернет в Києві, мабуть, є в кожній другій квартирі.

Миттєве завантаження

Компанія “Podol.net” робить інтернет підключення в Києві з розрахунком на перспективу подальшого розвитку комунікаційних систем. Зокрема, в якості основної середовища передачі даних ми використовуємо власну оптоволоконну мережу, яка забезпечує високошвидкісний інтернет.

Інтернет на Подолі пропонує наступні послуги:

– наладку та установку апаратури для бездротового доступу до мережі інтернет;

 – надання доменних адрес;

 – повний спектр хостингу;

 – система шифрування за технологією VPN.

Наша компанія, як провідний інтернет провайдер Києва, є самодостатньою, повністю укомплектованою структурою. Організація праці у нас налагоджена на високому рівні, тому терміни виконання навіть найскладніших робіт у нас невеликі. Головною цінністю компанії ми вважаємо людей якi в ній працюють. Саме завдяки їх високій майстерності, інтелекту і відповідальності, “Podol.net” люди сприймають як кращий інтернет провайдер на Подолі.

Сьогодні Інтернет на Подолі це:

  • Якість – інновації в поєднанні з кваліфікацією і досвідом в сфері комунікаційних технологій і проектів!
  • Сервіс – цілодобова інформаційна та технічна підтримка клієнта.
  • Надійність – ми гарантуємо високу якість наших послуг.
  • Індивідуальний підхід – можливість розробки та реалізації проектів, адаптованих під Ваші побажання і бізнес.
  • Оперативність – команда фахівців в найкоротші терміни і в зручний для Вас час, проведе всі необхідні роботи по підключенню і подальшого забезпечення послуг.
  • Висока кваліфікація персоналу. Ми пишаємося нашими фахівцями, що володіють значним досвідом і високою кваліфікацією.
  • Любов до своєї роботи. Нам подобається наша робота, і ми виконуємо її із задоволенням!

Новини

З Днем Конституції!

Шановні абоненти! Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України! Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії,…

Увага!

Увага! Інтернет на Подолi продовжує розширювати зону свого покриття. Інтернет на Подолі стає більш доступним, на даний момент пiдключено бiльшiсть…