Інтернет в приватний будинок або котеджне містечко

Інтернет на Подолі  пропонує комплексне підключення до мережі Інтернет в котеджному містечку “Золоті Ворота”. Компанія “Podol.net” займається обслуговуванням не тільки жителів міста, а й тих людей, які проживають в котеджних селищах.

З нашою допомогою ви зможете користуватися всіма сучасними комунікаційними послугами, які є у великих містах. Ми готові це зробити як в малоповерхових будинках котеджних селищ, так і провести інтернет в приватний будинок.

ТарифНеобмежений 100Необмежений 1000
Швидкість Worldдо 100 Мбіт/сдо 1000 Мбіт/с
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 1000 Мбіт/с
Абонплата540 грн./місяць840 грн./місяць

У чому полягають переваги від пропозиції компанії Інтернет на Подолі 

Ви отримуєте можливість швидко завантажувати об’ємні файли з мережі інтернет і без затримок дивитися кінофільми в онлайн режимі, так як швидкість інтернету у вас буде не нижче ста Мбіт в секунду.

Оптоволоконний кабель виключає ймовірність прослуховування ваших розмов по телефону або перегляд ваших електронних повідомлень в мережі інтернет. Кабель з металевої житли такої гарантії забезпечити ніяк не може, так як його екранізація не достатня для повного гасіння електромагнітних хвиль.

Сучасна підслуховування апаратура легко ловить такі радіохвилі, і зловмисник може дізнатися все те, чим би ви не хотіли поділитися з іншими людьми. До того ж в компанії Інтернет на Подолі ви можете отримати додаткову систему шифрування ваших повідомлень в системі VPN. Ця послуга особливо корисна тим, хто здійснює грошові перекази через інтернет.

Оптоволоконний кабель дозволить вам створити у себе так звану систему “Розумний будинок”. Якщо провести інтернет в приватний будинок по такому кабелю, то ми зможемо підключити до нього і іншу електронну техніку. Ви зможете з будь-якої точки Землі бачити все, що відбувається у вашому будинку і навколо нього. При бажанні ви навіть зможете керувати за величезних відстаней опаленням будинку або навпаки його охолодженням.

Ми можемо забезпечити для вас систему Wi-Fi не тільки всередині будинку, але і на прибудинковій території.

Звернувшись в компанію Інтернет на Подолі ви отримаєте комплексне рішення всіх ваших потреб в частині сучасних комунікацій.

Нарешті, наша компанія пропонує цілодобову технічну підтримку, що є дуже важливим сервісом з урахуванням того, що сучасні комунікаційні системи дуже багатофункціональні і складні. Далеко не кожен користувач без сторонньої допомоги зможе швидко освоїтися в достатку функцій. Ми ж гарантуємо зі свого боку надання допомоги з будь-якого, найскладнішого для вас питання в будь-який час дня і ночі.

Новини

З Днем Конституції!

Шановні абоненти! Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України! Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії,…

Увага!

Увага! Інтернет на Подолi продовжує розширювати зону свого покриття. Інтернет на Подолі стає більш доступним, на даний момент пiдключено бiльшiсть…